Slither.io

Slither.io

Geçen sene herkesin beğenisini toplayan ve internet başında saatlerce zaman geçirdiğimiz bir oyun vardı. Evet, Ramazan ayında vaktin hızlı geçmesine yardım eden agar.io oyunundan bahsediyorum. Ancak sonradan sonraya bu oyun hiç adil olmamaya başladı. Gruplaşmalar ve kendi aralarında yardımlaşmalardan dolayı oyuna tek giren zevk alamıyor. Kısacası oyunun içine ettiler. 
Slither.io agar benzeri ancak daha zevkli ve daha adil olan popüler olma yolunda bir oyun.

Slither.io Nasıl Oynanır?

Biraz slither.io oyunundan bahsedeyim, oyunda ortada bulunan yemleri yutarak yılanı büyütmeniz gerekiyor ancak bu oyunda büyük balık küçük balığı yutar şeklinde mantık yok. Yılanı büyütürken diğer yılanlara çarpmamanız gerekiyor. Oyun sadece mouse ile oynanıyor, ok işaretini nereye doğru götürürseniz yılan onu takip ediyor. Kendi kuyruğunuza çarpma gibi bir ihtimaliniz yok. Yılanı sol click yaparak hızlandırabilirsiniz ancak bastığınız kadar güç kaybedeceğinizi unutmayın.

Peki onları nasıl yiyeceğiz?

Diğer yılanları yiyebilmeniz için onları sıkıştırmanız, sizin veya başka bir yılanın kuyruğuna çarpmasını sağlamanız gerekiyor. Yılanınızın uzunluğuna göre çember içerisine alıp sıkıştırabilirsiniz veya ani bir hareket ile diğer yılanın önüne geçip yolunu keserek yanmasını sağlayabilirsiniz.

Ben bugün slither.io yılan oyunu oynarken çok eğlendim ve sizinlede bu oyunu paylaşmak istedim. Benim rekorum şimdilik 10.104 sizlerde rekorlarınızı yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz.

Herkese eğlenceli dakikalar dilerim.